DEDAK Değerlendirici Eğitimi 2-3 Temmuz 2022 tarihlerinde İngilizce olarak 1 tam bir yarım gün çevrimiçi yapılacak ve DEDAK bünyesinde görev alan deneyimli değerlendirici ve eğitmenler tarafından verilecektir. Bu eğitim en fazla 30 kişi için planlanmıştır, ve her kurumdan en çok 2 kişi katılım sağlayabilecektir.

 

İlgilenen kişilerin aşağıda belirtilen evrakları hazırlayarak en geç 13 Haziran 2022 tarihine kadar info@dedak.org adresine e-mail atarak başvurmaları gerekmektedir:

  1. 300-350 kelimelik bir niyet mektubu

  2. Özgeçmiş

  3. Doldurulmuş başvuru formu

Başvurular, DEDAK Eğitim Yönetim Kurulu ve DEDAK Eğitim Komisyonu üyeleri tarafından değerlendirilecek ve sonuçlar 22 Haziran 2022 tarihinde açıklanacaktır. Başvuruların değerlendirilmesinde daha önceden akreditasyon çalışmalarına dahil olmuş adaylara öncelik verilecektir. Bir kurumdan birden fazla ya da toplamda 30’dan fazla başvuru olması durumunda adayın yöneticisinin ve diğer referansları, geçmiş akreditasyon deneyimleri ve niyet mektubu içeriği göz önünde bulundurularak seçim yapılacaktır.

 

DEDAK Eğitici Eğitimi’ne ilginiz için şimdiden çok teşekkür ediyor, başvurularınızı heyecanla bekliyoruz.

 

Not: Değerlendiricilik görevi gönüllülük esasıyla yapılmakta, bu süreçte değerlendiricilere bir ödeme yapılmamaktadır. Görev kapsamında yapılan harcamaları karşılanmaktadır.