top of page

2024 DEDAK 3. Değerlendirici Eğitimi

 

DEDAK Değerlendirici Eğitimi 19 Temmuz 2024 tarihlerinde İngilizce olarak 1 tam gün çevrimiçi yapılacak ve DEDAK bünyesinde görev alan deneyimli değerlendirici ve eğitmenler tarafından verilecektir. Bu eğitim en fazla 30 kişi için planlanmıştır, ve her kurumdan en çok 2 kişi katılım sağlayabilecektir.

 

İlgilenen kişilerin aşağıda belirtilen evrakları hazırlayarak en geç 21 Haziran 2024 tarihine kadar info@dedak.org adresine e-mail atarak başvurmaları gerekmektedir:

1.    300-350 kelimelik bir niyet mektubu

2.    Özgeçmiş

3.    Doldurulmuş başvuru formu

Başvurular, DEDAK Eğitim Yönetim Kurulu ve DEDAK Eğitim Komisyonu üyeleri tarafından değerlendirilecek ve sonuçlar 5 Temmuz 2024 tarihinde açıklanacaktır. Başvuruların değerlendirilmesinde daha önceden akreditasyon çalışmalarına dahil olmuş adaylara öncelik verilecektir. Bir kurumdan birden fazla ya da toplamda 30’dan fazla başvuru olması durumunda adayın yöneticisinin ve diğer referansları, geçmiş akreditasyon deneyimleri ve niyet mektubu içeriği göz önünde bulundurularak seçim yapılacaktır.

 

DEDAK Eğitici Eğitimi’ne ilginiz için şimdiden çok teşekkür ediyor, başvurularınızı heyecanla bekliyoruz.

 

Not: Değerlendiricilik görevi gönüllülük esasıyla yapılmakta, bu süreçte değerlendiricilere bir ödeme yapılmamaktadır. Görev kapsamında yapılan harcamaları karşılanmaktadır.

bottom of page