top of page

DEDAK Değerlendirme ölçütlerinin taslak halini sizlerden geri dönüş almak üzere paylaşıyoruz.

 

DEDAK Değerlendirme Ölçütleri dokümanında her ölçüt için yapılmasını beklediğimiz açıklamaları ‘Açıklama’ kısmı altına koyduk. Açıklama kısmının altında ‘Öz değerlendirme Raporuna Eklenenler’ kısmında programların açıklamalarını destekleyen ve rapora eklenen göstergelerini listelemelerini istiyoruz. Rapora eklenemeyen ve saha ziyaretinde gösterilecek göstergelerin ise ‘Saha Ziyaretinde Sunulacaklar’ başlığının altında listelenmesi beklenmektedir. Ayrıca Dokümanın sonundaki Ek-Kapsamlar kısmı ölçütlerle ilgili açıklama içermektedir. Ölçütleri daha iyi anlamak için bu kısma da bakmanızı öneririz.

 

Ölçütlerle ilgili tüm görüşlerinizi, geribildirimlerinizi, sorularınızı bize 30 Ekim 2018 tarihine kadar info@dedak.org adresinden iletmenizi rica ediyoruz.

 

Bu süreçte görüşlerini yazılı olarak iletmek yerine bizimle yüz yüze paylaşmak isteyen üyelerimiz olursa 18-19 Ekim tarihlerinde Siirt’te yapılacak olan YDY Yöneticiler toplantısında DEDAK olarak bulunuyor ve bu amaçla bir oturum planlıyor olacağız.

 

Sizlerden aldığımız tüm geribildirimler sonrasında ortaya çıkan konulara kesinlik kazandırmak ve Ölçütlerin son halini verebilmek için bir odak gurup görüşmesi de yapıyor olacağız. 

Dedak Değerlendirme Ölçütleri

DEDAK Accreditation Standards

bottom of page